Program - żłobek

×

Komunikat o błędzie

Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/piasecznoabc/ftp/abc/includes/bootstrap.inc).

W Żłobku Mini Abc stosujemy różnorodne metody i techniki, dzięki którym nasze dzieci uczą się poprzez zabawę i integrację z rówieśnikmi, przygotowują się do pokonywania trudności i odnoszą sukcesy. Korzystamy z programów autorskich oraz m. in., z Metody Dobrego Startu prof. M. Bogdanowicz, pedagogiki Klanza, dziecięcej matematyki E. Gruszczyk - Kolczyńskiej oraz Programu Zabaw Fundamentalnych Colin Rose i Gordona Drydena.

Dzieci uczęszczające do MINI ABC dodatkowo korzystają z pakietów "Radosny dwulatek" Wydawnictwo Mac Edukacja

Dodatkowe programy wykorzystywane w codziennej pracy z Dziećmi w naszym żłobku:

  • "Metoda Dobrego Startu" prof. Marty Bogdanowicz
  • "Program Zabaw Fundamentalnych" Colin Rose i Gordona Drydena
  • Pedagogika zabawy KLANZA
  • umuzykalnienie z wykorzystaniem instrumentów Orffowskich

Partnerzy